Ürün Sepetinize Eklendi !

İTHAL FİLTRELİ VE IŞIKLI SİSTEMLİ AKVARYUMLAR STOKLARIMIZDADIR!!!-----!!!!7 GÜN İŞLEM GÖRMEYEN SEPETLER OTOMATİK OLARAK SİLİNMEKTEDİR!!!!!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ülkemizde evcil hayvan sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle 2016 yılında aile şirketi olarak kurulan firmamızın temelleri İzmirde Baba ile oğulun Akvaryum hobisine olan ilgisi ile 2006 yılında izmir ve ege bölgesinde ilk deniz akvaryumu(tuzlusu) canlılarının toptan ve perakende satışı ile başlayan Gözde Akvaryum'dan gelmekte olup yılların deneyimini ve tecrübesini günümüz şartlarıyla birleştirip Aslanpet olarak iki eşin birbirine olan destek ve sektöre yenilikler kazandırmak için çıktıkları yolda büyük özveri ve kararlılıkla ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir. 

Şuan itibari ile 1000 m2 kapalı alan,300 m2 açık alan toplamda 1300 m2 showroom ve deposuyla Satış pazarlama ve sevkiyat ekibimizle,B2b satış kanalımız ile Ege Bölgesinde ürün çeşitliliği ve kaliteli ürünler satış konusunda uzman ekibine sahip Türkiyenin 81 iline gerek satış personellerimiz gerek  B2b satış kanalımız ile hizmet vermekten Bölgenin Lider toptancı ve tedarikçi firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine amaç edinmiş, kalifiye çalışanlarıyla sektöründe en iyi firmalardan birisi olma azim ve kararlılığından yola çıkarak bayiiliğini,distrübitörlüğünü yaptığımız sektörün önde gelen ve kendi marka ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunma kararımız doğrultusunda Aslan Pet bünyesi altında ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırarak yolumuza devam ediyoruz

Vizyonumuz:
Evcil hayvan sektöründe, gerek sektörün ihtiyaçlarına yönelik gerekse de yenilikçi ürünlerin müşterilerimize hizmet odaklı sunumu ile Türkiye’nin pet sektöründe marka bilinirliği en yüksek ve en çok tercih edilen satış ve dağıtım şirketi olmaya devam etmek.
 
Misyonumuz:
Sektörde bulunduğumuz konumun gereksinimleri ve beklentileri doğrultusunda gelişimi ve yenilenmeyi ilke edinmiş, her müşterimize en yüksek kalitede hizmet sunarak, uzun vadeli ilişkiler inşa ediyor ve kurulan bu bağı, her geçen gün daha da güçlendirecek adımlar atmaya devam ediyoruz.

 

ABOUT US The foundations of our company, which was established in 2016 with the aim of bringing a new perspective to the pet industry in our country, come from Gözde Aquarium, which started with the wholesale and retail sale of the first marine aquarium (saltwater) creatures in Izmir and the Aegean region in 2006, with the interest of father and son in Aquarium hobby. combined its experience and experience with today's conditions. As of now, 1000 m2 closed area, 300 m2 open area with a total of 1300 m2 showroom and warehouse. We are proud to serve with our sales channel and to be the leading wholesaler and supplier company of the region. Our aim is to provide the best service to our customers and to ensure unconditional customer satisfaction, and based on our determination and determination to be one of the best companies in the sector with its qualified employees, we are continuing our product range under Aslan Pet in line with our decision to present our own brand products to our customers. we continue on our way by increasing day by day Our vision: To continue to be the most preferred and most preferred sales and distribution company in the pet industry in Turkey, with service-oriented presentation of innovative products to our customers, both for the needs of the industry. Our Mission: We have adopted the principle of development and renewal in line with the requirements and expectations of our position in the sector, by providing the highest quality service to each of our customers, we build long-term relationships and continue to take steps to strengthen this established bond with each passing day.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et